Szkolny Piknik Rodzinny był doskonałą okazją do podzielenia się, kolejny raz, efektami wyjazdu uczniów do Hiszpanii. Przedstawili oni informacje na temat tygodniowego pobyt, który był pełen intensywnych zajęć edukacyjnych, wyjazdów turystyczno-krajoznawczych, a także spotkań z hiszpańskimi rówieśnikami. Zatańczyli kataloński taniec i zaprosili do swojego stanowiska, po bardziej szczegółowe informacje i hiszpańskie tapas.
Upowszechnianie projektu nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000142796 „Uwierz w siebie – motywacja drogą do sukcesu” do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Społeczne dla Rozwoju Społecznego (FERS) 2021-2027, projektu „Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej”.