12 czerwca uczniowie klasy1-3 wzięli udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Bajeczni Adwokaci” w czasie, której wysłuchała bajki "Leśne sprawy Misi Adwokatki, czyli guma do żucia w mrowisku, wysypisko pod hotelikiem i kradzież jeziora" Inicjatywa została przygotowana przez Naczelną Radę Adwokacką we współpracy z Fundacją Adwokatury. Na zakończenie Pani Adwokat Magdalena Błachut zaprezentowała nam swoją togę i przekazała każdej klasie kolorowanki, zakładki oraz książkę E. Ruszkiewicz ,,Leśne sprawy Misi Adwokatki”, która otrzymała patronat honorowy Rzecznika Praw Dziecka Moniki Horny-Cieślak.
Serdecznie dziękujemy Pani Adwokat Magdalenie Błachut za przeprowadzenie zajęć edukacyjnych i przybliżenie dzieciom charakterystyki zawodu adwokata.