Spotkanie ze strażakami z OSP Słotwina
Dzisiejszy dzień przyniósł naszym przedszkolakom kolejne wyjątkowe atrakcje. Odwiedzili nas strażacy z OSP w Słotwinie, którzy w ciekawy i przystępny sposób opowiedzieli dzieciom o swojej pracy oraz zasadach bezpieczeństwa.Podczas spotkania dzieci miały okazję obejrzeć pokaz ratownictwa medycznego, poznać wyposażenie strażaków oraz z bliska zobaczyć auto strażackie. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem słuchały opowieści gości i zadawały wiele pytań. Największą atrakcją okazała się jednak kurtyna wodna. W związku z dzisiejszym upałem chętne dzieci mogły ochłodzić się, przebiegając przez strumienie wody, co sprawiło im ogromną radość i dostarczyło wielu niezapomnianych wrażeń.
Serdecznie dziękujemy strażakom za wizytę, poświęcony czas oraz przygotowanie tak interesującego i pełnego atrakcji spotkania. Dzięki Wam dzieci mogły nie tylko świetnie się bawić, ale także zdobyć cenną wiedzę na temat pracy strażaka i zasad udzielania pierwszej pomocy.

