Dziś w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki (Dot Day), pełen inspirujących i radosnych wydarzeń. Oto, co się działo:

1. Konkurs Śpiewu – Dzieci zaprezentowały piosenki w radosnym konkursie śpiewu.

2. Zawody Grupowe – Przedszkolaki brały udział w  konkurencjach sprawnościowych, pracując zespołowo i świetnie się bawiąc.

3. Prace Plastyczne – Każde dziecko stworzyło swoją „zakropkowaną sowę”, wykorzystując kreatywność i różnorodne materiały plastyczne.

4. Historia Dnia Kropki – Dzieci poznały historię Dnia Kropki, dowiadując się o jego pochodzeniu i znaczeniu, a także o technice washi, która wykorzystuje kropki i wzory do tworzenia wyjątkowych dzieł sztuki.

Dzień był pełen twórczości, zabawy i wspólnego świętowania, co zaowocowało uśmiechami i radością na twarzach wszystkich uczestników.