UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO
Koniec wczesnych pobudek, lekcji, sprawdzianów, odpytywań przed nami dwa miesiące wakacji! Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpoczęło się Mszą Świętą. Następnie wszyscy udaliśmy się do budynku szkoły, gdzie po odśpiewaniu hymnu, uczestniczyliśmy w pełnym humoru apelu przygotowanym przez uczniów klasy 6.
Pani Dyrektor z wychowawcami wręczyła uczniom świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe.
Słowa uznania skierowała do rodziców, grona pedagogicznego i pracowników dziękując za współpracę, za ofiarną pomoc i życzliwość, a w szczególności pomoc w realizacji zadań organizacyjnych i wychowawczych, życząc jednocześnie powodzenia w życiu zarówno zawodowym, jak i osobistym podziękowała nauczycielom, pracownikom i rodzicom całoroczną pracę, poświęcony czas i trud włożony w wychowanie.
Uczniom podziękowała za udziałach w konkursach, zawodach sportowych, plastycznych i muzycznych, za sukcesy oraz zwycięstwa.
Następnie Ksiądz Proboszcz i Pani Dyrektor wręczyli nagrody uczniom, którzy zdobyli III miejsce, tytuł finalisty lub laureata w Międzynarodowym Konkursie JONASZ: Dominikowi, Karolowi i Magdalenie.
Niecierpliwie wyczekiwanym momentem okazało się coroczne losowanie 100€, których fundatorami są dzieci byłej Pani Dyrektor Anny Raczek. W tym roku kopertę z pieniędzmi otrzymała Magdalena Socha uczennica klasy V.
Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych słońca, uśmiechu i spełnionych marzeń.
Sygnałem dzwonka ogłosiła zakończenie roku szkolnego 2023/2024 i zaprosiła uczniów na spotkanie z wychowawcami.