W dniach 8 - 12.04.2024 nauczyciele z naszej szkoły brali udział w szkoleniu motywacyjnym w ramach projektu ,,Uwierz w siebie - motywacja drogą do sukcesu", które odbyło się w Granadzie. Wyjazd został zorganizowany w ramach projektu ,, Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego". Szkolenie prowadziła Anna Łuszcz z Mobility Projects by Universal Mobility SL. Trenerka przekazała uczestnikom wiedzę na temat motywowania uczniów do działania. Zapoznała z Metodą Kurta Vonneguta, Modelem SMART i GROW, Cyklem Kolba i Podróżą Bohatera. Szkolenie zakończyło się uroczystym wręczeniem certyfikatów. Uczestnicy warsztatów nabyli praktyczną wiedzę, poznali kulturę hiszpańską i nawiązali nowe relacje z ludźmi. Zdobyte umiejętności zostaną wykorzystane w codziennej pracy z uczniami.