WÓJT GMINY LIPOWA:

Chciałbym podzielić się z Wami wyjątkowymi chwilami, które mieliśmy przyjemność przeżyć podczas spotkania laureatów i finalistów Wojewódzkich konkursów przedmiotowych ze szkół z naszej Gminy Lipowa, wraz z ich niezastąpionymi nauczycielami!
???? To był niezwykle inspirujący czas, pełen uśmiechów, radości i dumy z osiągnięć naszych utalentowanych uczniów. Widząc ich determinację i zaangażowanie, nie mogłem być bardziej dumny z naszej społeczności!
???? Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu, wspierając naszych młodych ludzi i doceniając ich wysiłek. Wasza obecność sprawiła, że to spotkanie było jeszcze bardziej wyjątkowe!
???? Niech te chwile będą dla nas motywacją do dalszej pracy i rozwoju naszej społeczności!
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W SŁOTWINIE
Gratulujemy serdecznie Oliwii Krywult uzyskania podwójnego tytułu finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego oraz z Geografii. To ogromne osiągniecie dla uczennicy, naszej szkoły i rodziców. Gratulacje!