W piątkowe, słoneczne przedpołudnie w Izbie Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Nadleśnictwie Węgierska Górka odbyło się spotkanie, podczas którego przedszkolaki i uczniowie z terenu naszego powiatu odbierali nagrody w konkursie „Leśna Apteka”.
Zdaniem pana Nadleśniczego mgr inż. Mariana Knapka i jego współpracowników, prace były tak piękne i ciekawe, że postanowiono nagrodzić wszystkich małych twórców, doceniając ich samodzielność, trud i zaangażowanie w podejściu do tematu.
Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom i uczniom:
Helenie Jakubiec, Amelii Kubicy, Jakubowi Byczkowskiemu, Karolinie Jakóbiec, Annie Śliwie, Kacprowi Korszyłowskiemu, Elizie Hałat, Antoninie Zabilskiej, Piotrowi Klisiowi, Laurze Jarco, Agnieszce Dobiji, Natalii Sosze i Lenie Zuziak.
Dziękujemy za możliwość udziału w konkursie, spotkanie i nagrody.