„Coś się kończy, coś zaczyna…” takie motto przyświecało naszym Ósmoklasistom, którzy dziś, podczas apelu, pożegnali się z dyrekcją, nauczycielami, pracownikami szkoły i swoimi młodszymi koleżankami oraz kolegami. Ich występ słowno-muzyczny pełen był wzruszających i ciepłych słów oraz piosenek. Nasi absolwenci wspominali, jak jeszcze niedawno przyjmowani byli w poczet uczniów, a teraz opuszczą mury szkoły i przekazują „palmę starszeństwa” siódmoklasistom. Z kolei przyszłoroczni ósmoklasiści życzyli absolwentom sukcesów na nowej drodze, wręczając im drobne upominki.
Następnie głos zabrała Pani Dyrektor, która podziękowała uczniom za ich piękny wstęp, a także za ich wysiłek włożony w naukę oraz za wszystkie razem spędzone chwile.
Słowa uznania skierowała w stronę rodziców absolwentów, gratulując im sukcesów dzieci i dziękujących za kilkuletnią współpracę oraz pracę na rzecz szkoły.
Na zakończenie rodzice i absolwenci podziękowali Pani Dyrektor, nauczycielom, jak również pracownikom szkoły.
Naszym absolwentom życzymy samych wspaniałych dni i mamy nadzieję, że te osiem lat spędzonych w naszej placówce, będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy i z samymi pozytywnymi momentami.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom absolwentów za ich życzenia, kwiaty, możliwość spotkania i rozmowy.