Press "Enter" to skip to content

Zbiorcze

                                                             ROK SZKOLNY 2017/2018

 

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

 

 

 

 

 

 

18834373_862216803935657_1301141454_n

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Osiągnięcia uczniów (pozaszkolne):

Kl.I

  • I miejsce – Kacper Baron- „Historia w galopie” Gminny Konkurs Plastyczny
  • Udział klasy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – wyniki w kwietniu
  • II

Na forum klasy /szkoły:

  • Najładniejszy klasowy zeszyt ucznia klasy I – Dariusz M., Anit
  • Klasowy Mistrz Czytania – Joanna Ż.
  • Mistrz ,, Dodawania i odejmowania” – Michał D.
  • I miejsce – czytelnictwo w szkole ( klasa wypożyczyła 107 książek z czego Marianna P. przeczytała 39)

Pozaszkolnych:

  • Udział całej klasy w konkursie ,, Śliwkowa Gmina Lipowa”- ,, Projekt zakładki do książki”
  • Udział całej klasy w Gminnym Konkursie ,, Historia w galopie”
  • Udział klasy w Konkursie Międzynarodowym ,, Mieszkam w Beskidach”
  • Festiwal kolęd i Pastorałek – Maksimilian Ć. II miejsce, Julia K. II miejsce, Patrycja W. II miejsce, Julia W. III miejsce
  • III

Na forum klasy /szkoły:

  • II miejsce w szkolnym rankingu czytelnictwa
  • Udział w klasowym konkursie „ Zeszyt moją wizytówką””- I miejsce Bartłomiej K., II m-ce Zuzia , III m-ce Weronika T. i Kacper D.
  • Udział w klasowym konkursie „Czytanie to przyjemne zadanie”- I m-ce – Weronika T., II m-ce – Szymon M., III m-ce –JuliaĆ.
  • Udział w klasowym konkursie Mistrz matematyki – I m-ce Emilia W., II m-ce Weronika T, III m-ce Zuzia W i Szymon K.

Pozaszkolnych:

  • Wyróżnienie Zuzanna Wolny -„Śliwkowa Gmina Lipowa”- Projekt zakładki do książki – Gminny Konkurs Plastyczny, Udział całej klasy w szkolnym etapie Gminnego Konkursu „ Śliwkowa Lipowa”
  • Wyróżnienie- Weronika Tracz- „Historia w galopie” Gminny Konkurs Plastyczny
  • II miejsce Szymon Mołdysz i Filip Sowa- gminnych sztafetowych biegach przełajowych
  • Udział 9 uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „ Alfik 2016”.
  • Udział klasy w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – wyniki w kwietniu
  • I m – ce w kategorii solistów kl. 0 – VI w XII Parafialnym Przeglądzie Kolęd: Filip Śl., III miejsce Emilia W..,
  • w kategorii grup kolędniczych: Grand prix – Julita Dobija, I m- ce Karina W i Julia Ć. , II m- ce Zuzia W. i Weronika T., III m-ce –Karolina W. i Wiktoria D.
  • IV

Uczniowie klasy IV reprezentowali też szkołę w zawodach i konkursach:

  • udział w gminnych biegach przełajowych – Patryk B., Miłosz J.
  • udział w gminnych (I miejsce) i powiatowych biegach przełajowych– Julia Z.
  • udział w konkursie j. angielskiego „Edi”– Bartosz K., Nataniel K., Milena K., Wiktoria K., Bartosz Z.
  • konkurs plastyczny „Mieszkam w Beskidach” cała klasa wyniki w kwietniu
  • konkurs matematyczny Alfik – Patryk B., Miłosz J., Bartosz K., Nataniel K., Julia Z.
  • III miejsce XII Parafialny Festiwal Kolęd – Laura Majcherek – kategoria soliści
  • Konkurs Jonasz Bartosz Konior
  • Uczniowie klasy V w 1-szym semestrze uczestniczyli w następujących konkursach :
  • Konkursy plastyczne : W galopie : Oliwia Chelis
  • Konkurs wiedzy biblijnej Jonasz : Paweł Gembala,
  • Konkursy angielskiego  Edi : Oliwia Chelis, Franek Łobzowski, Szymon Bułka
  • Ikar : Oliwia Chelis, Franek Łobzowski, Marlena Duraj
  • Mistrz Słówek: wszyscy poza Przemkiem i Łukaszem
  • Konkurs związany z obchodami 110 – lecia biblioteki : Oliwia Chelis
  • Konkurs kolęd : Julia Howaniec, Marlena Duraj
  • Alfik matematyczny : Oliwia Chelis, Szymon Bułka, Franciszek Łobzowski, Marlena Duraj Julia Howaniec
  • Konkurs bezpieczeństwo w ruchu drogowym : Szymon Bułka, Franciszek Łobzowski, Marlena Dura
  • Śliwkowa Gmina Lipowa”- Projekt zakładki do książki – Gminny Konkurs Plastyczny
  • Małgorzata Konior – wyróżnienie
  • Julia Wieczorek – wyróżnienie
  • „Historia w galopie” Gminny Konkurs Plastyczny
  • Agnieszka Śliwa – wyróżnienie
  • Emilia Sobczak– wyróżnienie specjalne p. Poseł M. Pępek
  • Uczniowie klasy 6 wzięli udział w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach” – wyniki w kwietniu
  • Konkurs wiedzy biblijnej Jonasz: Mikołaj Piela
  • Konkurs j. angielskiego Edi: Magdalena D., Małgorzata K. ,Mikołaj P., Konrad P.,Krystian P
  • Konkurs Ikar : Magdalena D., Małgorzata K. ,Mikołaj P., Konrad P., Krystian P
  • Konkurs Alfik matematyczny: Emilia S., Julia Wandzel, Małgorzata K., Mikołaj P., Krystian P., Konrad P., Magdalena D. – wyniki konkursu w II sem.
  • Przedmiotowy konkurs z Matematyki : Małgorzata Konior, Magdalena Dobija, Julia Wandzel, Krystian Pietraszko
  • Przedmiotowy konkurs z J. Polskiego : Małgorzata Konior, Magdalena Dobija, Mikołaj Piela,
  • Zawody sportowe:
  • Gminne sztafetowe biegi przełajowe: Julia Wieczorek, Wioleta W., Natalia K. – I m-ce.
  • Gminne zawody w grze w szachy : Julia Wieczorek, Małgorzata K., Krystian P., Mikołaj P. – 1 m-ce.
  • Turniej powiatowy w grze szachy : Julia Wieczorek, Małgorzata K., Krystian P., Mikołaj P. – III m-ce.
  • Gminne zawody w piłce nożnej : udział chłopcy
  • Osiągnięcia sportowe
  • Biegi przełajowe – 1 miejsce w gminie dziewczyny (7m w powiecie); 2 miejsce chłopcy
  • – Szachy – 1 miejsce w gminie, 3 miejsce w zawodach powiatowych
  • – koszykówka – 3 miejsce dziewczyny, 3 miejsce chłopcy
  • – udział w gminnym turnieju piłki nożnej chłopców
  • – udział w Szkolnym Skills Chalenge „Mierz wysoko” organizowanym przez Gortat Team

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA NA SZCZEBLU KRAJOWYM
Wyróżnienie :– Ogólnopolski Konkurs Matematyczny- Logiczne Myślenie -27 miejsce (Mateusz W)

– Ogólnopolski Konkurs Matematyczny- Logiczne Myślenie-42 miejsce ( Adrian Ś)

– Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS -24 miejsce ( Patrycja W)

Plastyczne: I Miejsce-„Bezpiecznie na wsi, niebezpieczne atrakcje w czasie wakacji” (KRUS) –Wiktoria K.
II Miejsce
III Miejsce
Wyróżnienie :– Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Las a woda” – wyróżnienia : Zuzia W., Emilia W. i Wiktoria D -kl. II,

Las i woda – Nadleśnictwo Węgierska Górka – wyróżnienia Oliwia Ch. i Franek Ł.

Konkursy międzynarodowe

HUMANISTCZNYCH:– Laureat w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Logicznego Myślenia –Patrycja W.
MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZYCH:– Olimpiada wiedzy matematycznej Archimedes Plus: laureaci I stopnia 96pkt/100pkt – Nataniel K., Wiktoria K.,  laureaci II stopnia – 92pkt/100pkt  – Bartosz K., Miłosz J.
INNYCH:– Konkurs Archimedes Plus z języka angielskiego – Oliwia Ch. i  Łukasz F. uzyskali wyróżnienie

 Konkursy powiatowe:

I Miejsce-„Bezpiecznie na wsi, niebezpieczne atrakcje w czasie wakacji” (KRUS) –Wiktoria K.
Wyróżnienie :– Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Las a woda” – wyróżnienia : Zuzia W., Emilia W. i Wiktoria D -kl. II,

Las i woda – Nadleśnictwo Węgierska Górka – wyróżnienia Oliwia Ch. i Franek Ł.

Konkursy gminne:

I Miejsce–  „Matematyczne potyczki” – konkurs matematyczny pod patronatem wójta gminy, o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Twardorzeczce – I miejsce: Bartosz K.

– Matematyczny Plusik – Franek Ł.

– Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyczne potyczki” o Puchar Dyrektora

Gimnazjum w Twardorzeczce I miejsce indywidualnie – Patrycja W.

III Miejsce– Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyczny Plusik”- (Patrycja W)

– Gminny Konkurs Matematyczny „Matematyczne potyczki” o Puchar Dyrektora Gimnazjum w Twardorzeczce –Agnieszka M., Patrycja W., Magdalena Dobija (drużynowo)

I.OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE NA SZCZEBLU GMINNYM
I Miejsce–  gminne zawody w triobaskecie – Mikołaj Piela

I Miejsce w Gminnych zawodach szachowych dziewczyny

 

II Miejsce:– Gminne Zawody Sportowe klas II-III w SP Lipowa

– Gminne zawody sportowe- piłka ręczna – II miejsce dziewczyny, IV chłopcy

– Gminne zawody sportowe czwórbój-II miejsce dziewczyny, V chłopcy

II Miejsce Gminnych zawodach szachowych chłopcy

I Miejsce

– Gminny Konkurs na logo do Kampanii „ Nie jestem niewidzialny” – w kategorii klas I – III – Oliwia Jakubiec , – w kat. kl. IV- VI – Patrycja Wolny

– Konkurs Kampanii Gminnej: „ Zobacz, jestem z Tobą.  Możesz na mnie liczyć”.- Filip Ś. I- m-ce,– II m-ce w kat. kl. I – III,  w kat. kl. IV – VI- Piotr Jakubiec

– XI Parafialny Przegląd Kolęd  w kategorii solistów: Julia Ć., Filip Śl

– Gminny Mistrz Dobrych Manier 2016 – drużyna SP Słotwina

 

II Miejsce– XI Parafialny Przegląd Kolęd  w kategorii duety i tria – Julia i Wiktoria K.,  w kategorii grup kolędniczych- Zuzia W. i Wiktoria D. oraz Adam S. z Bartkiem K.

– Konkurs Kampanii Gminnej: „ Zobacz, jestem z Tobą.  Możesz na mnie liczyć” – Zuzia W., Martyna Sadlik

 

III Miejsce– Konkurs Kampanii Gminnej: „ Zobacz, jestem z Tobą.  Możesz na mnie liczyć” – Dominika M., Oliwia Ch.

– XI Parafialny Przegląd Kolęd  w kategorii solistów: Weronika T.,

 

Wyróżnienie– XI Parafialny Przegląd Kolęd w kategorii soliści kl. I – III : Julia K.

– Bezpieczeństwo na wodzie – Oliwia Ch.kl. IV

– Gminny Konkurs Plast. „Jak Cię widzę, tak Cię maluję Polsko” –Wiktoria D. kl. II