Dzień: 4 grudnia 2017

XVIII edycja  Góry  grosza

Starszaki wraz z panią dyrektor Danutą Knapek  włączyły się w  zbiórkę bilonu w ramach akcji Góra Grosza. Zebrane grosze to realna pomoc dla podopiecznych domów dziecka.  Wierzymy, że i Ty przyłączysz się do akcji!

Zimowa aura

Korzystamy z zimowej  aury, z uśmiechem na twarzy rozpoczynamy pierwsze harce na śniegu.

W oczekiwaniu na Świętego Mikołaja

W oczekiwaniu na Mikołaja starszaki z zapałem zabrały się do rysowania, malowania i wycinania . Przy wspólnej pracy powstało wiele wspaniałych  obrazów, które wykorzystaliśmy do dekoracji naszej sali. Mamy nadzieję ,że Św. Mikołaj nas obserwujeContinue reading

Święto Pluszowego Misia

Święto Pluszowego Misia to ulubiony dzień przedszkolaków .Z zaciekawieniem słuchały opowiadania o misiach .Następnie z masy solnej ulepiły małe misie .Dzieci wręczyły misia Pani Dyrektor oraz zaśpiewały piosenki o misiach.